Červenec 2007

Ztracená

30. července 2007 v 13:34 | Maisie |  Mé jednorázovky
Mno,,, Je to asi pěkná blbost,,, Ale jediné, co jsem teď sepsala, takže abyste neříkali, že tu stále není nic nového ;-)

Já nic ;-)

22. července 2007 v 15:44 | Maisie |  O blogu
Takže zase změna :-). Tamto už jsem měla okoukané, až se mi to přestalo líbit. Takže takhle to dopadlo asi po hodinové dřině ;-) Rozhodně to odmítám předělávat, i když se vám to třeba líbit nebude :-P. Ale nevím, jak dlouho mi to rozhodnutí vydrží.... :-D Jen doufám, že nevadí trochu užší rozměry stránky. Snad se to nebude tak špatně číst... To pak kldyžtak ještě doopravím....
O:-) Stále jsem nepřišla na to, jak pokračovat ve psaní. Nemůžu k tomu sama sebe dokopat, a když už vezmu papír a tužku, nedokáži se soustředit a když už, tak mě nic nenapadá... Tak si asi dám malou pauzu. Ale nevím, jak bude dlouhá a tudíž neodhadnu, kdyto konečně dopísnu. Možná začnu psát zase něco nového (momentálně mám rozepsáno 5 kapitolovek :-( ) a nechám tytonedodělané chvíli být. Takže například u Náhody opravdu nevím a tak pokráčko tak za měsíc, O:-). Takže jak už jsem řekla, pustím se do něčeho nového a mezitím mě snad napadne jak dál v těch druhých.
Mno, snad jste mě pochopili :-D. Krásný den!

Prosím!

18. července 2007 v 19:46 | Maisie |  O blogu
Přemýšlím, co se tolik změnilo. Možná jen vidím svět jinak než dřív. Nevím, jak jsem k tomuto závěru došla. Ale změna tu je. Cítím ji všude kolem. Drží se mě. Ale dosud zůstává natolik anonymní, že ji nedokáži pojmenovat.
Píši to kvůli povídkám. Mám totiž pocit, že se drobet změní. Budu nejspíš psát trochu jiným stylem, hlouběji, konkrétněji, nevím.
Když se na to, co jsem napsala doteď, podívám, pročtu to… Abych řekla pravdu, nelíbí se mi to… Pokud jste psali do komentíků, že vám jo, tak nechápu proč…
Ne, hlavně mi teď nezačněte říkat, že je to naopak super a tadyty kecy. S tím na mě nechoďte. Chci slyšet kritiku, opravdu vám budu vděčná, když napíšete, co se vám na tom nelíbí. Určitě mi to pomůže psát dál, já takhle nevím jak. Takže děkuji, do komentářů prosím.