Řešení sebevraždou

21. června 2007 v 19:59 | Maisie |  Mé jednorázovky
JJ, já vím, že jsem slíbila další kapitolku u Krvavé sprchy, ale mám ji napsanou na 5 X A4 a zas tak rychle opisovat fakte neumím :-D takže sem házím alespoň to, co tu už mámdešlí dobu uložené...

Přeci jen se z toho snu jednou probudila. Znovu spatřila svět. Jeho kladné i záporné stránky. Proč vlastně tehdy vzala do ruky tu žiletku a prořízla si tepnu na pravé ruce? Sama nevěděla. Teď toho celkem i litovala.
Neměla moc šťastný život. Přátelé ji kvůli fetu zavrhli a rodiče se o ni ani nezajímali. Od sedmi let vyrůstala v dětském domově a střídavě i na psychiatrii. Tak jako mnohokrát, i teď ji nenechali umřít.. Zakročili vždy dřív, než mohla sebevraždu dokončit.
Pokaždé si slibovala, že už to příště neudělá. Jenže každý problém řešila vůní krve. Bylo to uklidňující. Vlastně si chtěla jen trochu pořezat kůži, pak ale zatlačila- a už bylo okolo červené až až.
Ten sen, co se jí zdál při přechodu do smrti, byl krásný. Vše hezké však musí jednou skončit. Buď musela umřít nebo žít. Ale život ji zřejmě na tom světě chce. Vždyť ta dívka není nijak moc za život nemocná, jediná zlomenina nepotrápila její kosti.
Měla deprese? O tom nechtěla s nikým mluvit. Stýskalo se jí po rodičích? To ne, vždyť si na ně sotva pamatovala.
Svět viděla moc černobíle, než aby mohla žít normální všední život. Neradovala se téměř z ničeho. Vše jí připadalo zbytečné. Marná byla láska. I tu už v sobě neměla.
Jednou tu po ní zůstane jen černá temnota bez vzpomínek. Nikdonepopláče nad mrtvou. Bude z ní duch? Či existuje peklo?
Otázka z mnoha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mishie Mishie | Web | 22. června 2007 v 14:57 | Reagovat

všechny povídky,coo josu na tvým blogu,mám přečtený:-D

2 Maisie Maisie | 22. června 2007 v 15:19 | Reagovat

Jsem ráda že se ti líbí ;-) to abych přidala další, co?! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama